شرایط و قوانین

قوانین و اصول فروشگاه بهبود تجهیز مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین تجارت الکترونیک می باشد و ثبت سفارش و خرید از فروشگاه بهبود تجهیزبه منزله پذیرفتن قوانین این فروشگاه است. حمایت از حقوق مصرف کننده وظیفه ماست ، همانگونه که مشتری موظف به در نظر گرفتن قوانین مرتبط با کاربر می باشد.

حریم خصوصی

فروشگاه بهبود تجهیز به حریم خصوصی و اطلاعات شخصی افراد احترام گذاشته و از آن حفاظت می کند.
فروشگاه بهبود تجهیز هویت شخصی مشتریان و کاربران خود را محرمانه می داند و هیچ سازمان و یا شخصی امکان دسترسی به این اطلاعات را نخواهد داد. اطمینان داشته باشید که کلیه اطلاعات دریافتی از کاربران(اعم از شماره اطلاعات فردی،
 شماره تماس،آدرس ، ایمیل و...) در سایت فروشگاه بهبود تجهیز محفوظ بوده و تنها برای خدمات معمول خرید و فروش مورد استفاده قرار خواهد گرفت .
در صورت موافقت شما از ما از ایمیلتان برای ارسال خبر نامه . تخفیفات اسفتاده می کنیم و در صورت تمایل می توانید برخی از اخبار را از طریق پیامک دریافت نمایید.

فروشگاه بهبود تجهیز به اطلاعات خصوصی افراد احترام گذاشته و از آن حفاظت میکند. پس از ثبت هر سفارش فروشگاه بهبود تجهیز وظیفه دارد کالای مورد نظر را سالم و در اسرع وقت به دست مشتری برساند. هزینه ارسال به طور اتوماتیک نسبت به شهر مقصد محاسبه و در سبد خرید قید میگردد. کاربر میتواند در صورت انصراف از خرید کالا را ظرف مدت یک هفته به فروشگاه بهبود تجهیز بازگرداند. 

ارسال کالا
ارسال کالا پس از ثبت سفارش ظرف مدت 2 تا حد اکثر 4 روز کاری انجام خواهد شد.
ارسال کالا در شهرستانها به وسیله پست پیشتاز انجام میگیرد و هزینه ارسال به صورت اتوماتیک نسبت به شهر مقصد محاسبه می گردد.
لازم به ذکر است کالاهایی با حجم و یا وزن زیاد به صورت پس کرایه ارسال می شوند که هزینه آن به عهده مشتری می باشد.

 بازگشت کالا
رضایت مشتری هدف اصلی ماست. فروشگاه ما با تهیه کالای مرغوب و عرضه مناسبترین قیمت سعی در رسیدن به این هدف دارد. لذا بازگشت کالا تحت شرایط زیر امکان پذیر است.

شرایط بازگشت کالا و استرداد وجه

·      

·         در صورتی که کالای ارسال شده از نظر مدل ، ظرفیت ، رنگ و ... با سفارش شما مغایرت داشت قبل از بازکردن جعبه با ما تماس بگیرید تا برای رفع مشکل رسیدگی صورت پذیرد.

·         هزینه بازگشت کالا به عهده مشتری خواهد بود.

·         توجه داشته باشید که کالای برگشتی برای هر امری باید دارای پک کامل و به صورت اولیه باشد و همچنین دارای برچسب فروشگاه بهبود تجهیز باشد و در غیر اینصورت توسط فروشگاه بهبود تجهیز دریافت نمی گردد.

·         ارائه شماره فاکتور و سفارش خرید برای رسیدگی به هر امری الزامی می باشد.

·         رسیدگی به موارد گارانتی به عهده شرکت گارانتی کننده می باشد و فروشگاه بهبود تجهیزدر قبال آن مسئولیتی نخواهد داشت اما میتوانید با ما تماس برقرار کرده و با هماهنگی قبلی کالا را برگشت دهید تا بهبود تجهیز به امور گارانتی رسیدگی نماید(تنها در صورت هماهنگی قبلی این امر امکان پذیر است).

·         در صورتی که کالای خریداری شده دارای مشکل فنی باشد ، کالای معیوب پس گرفته خواهد شد وپس از بررسی و ارزیابی توسط تیم متخصص با کالای سالم جایگزین خواهد شد. ( توجه داشته باشید کالاهای مصرفی و قسمت های مصرفی کالا ها شامل تعویض  گارانتی و بازپس گیری نمی باشد. همچنین در صورتی که اشکال موجود در اثر استفاده نا صحیح مشتری و یا موارد خارج از گارانتی مانند ضربه آب خوردگی و سوختگی باشد کالای فوق به مشتری ارجاع داده می شود)

ارسال کالا  حداکثر  ظرف مدت ۲ تا حداکثر ۳ روز کاری انجام خواهد شد.